Gry na Androida

Na naszej stronie znajdziesz tylko najlepsze gry na Androida - wystarczy pobrać na swój telefon i można się cieszyć wspaniałą rozrywką, gdziekolwiek się znajdujesz! Nasze gry cechuje ciekawa szata graficzna i duża grywalność! W chwili obecnej udostępniamy 2 gry, jednak zapraszamy do odwiedzin naszej strony cześciej, gdyż przygotowujemy już kolejne!

Pomoc

1. Jak pobrać i zainstalować grę bezpośrednio ze strony?

Grę można pobrać bezpośrednio ze strony głównej www.androidforgames.pl

Aby pobrać grę całkowicie za darmo, należy kliknąć przycisk “POBIERZ GRĘ”.

Po chwili nastąpi przesyłanie aplikacji do wybranego przez użytkownika miejsca w swoim telefonie, lub komputerze. Gra jest zapisana w pliku .apk W przypadku pobrania aplikacji na komputer, należy połączyć go z telefonem komórkowym i plik .apk przenieść do telefonu.

Po kliknięciu na ikonę startową gry (AntsSmasher), nastąpi uruchomienie instalatora w celu zainstalowania aplikacji na telefonie.

Teraz wystarczy tylko kliknąć na przycisk “Otwórz”, aby cieszyć się graniem. W menu głównym będzie zainstalowana ikona gry, aby w łatwy sposób włączyć grę, lub ją po prostu odinstalować.

2. Pobieranie gry poprzez specjalne okno na stronie gry.

Link do pobrania gry może zostać wysłany bezpośrednio na telefon komórkowy, za pomocą specjalnego okna zainstalowanego na stronie gry. Wystarczy wpisać swój numer telefonu w odpowiednie pole i kliknąć “POBIERZ GRĘ”. Na Twój numer telefonu zostanie wysłany specjalny SMS z linkiem do pobrania gry.

Ants Smasher
Anakonda

(Pamiętaj, podając numer wyrażasz zgodę na otrzymanie SMS z linkiem do pobrania gry). Po uruchomieniu linka w aparacie telefonicznym, gra zostanie pobrana na telefon. Gra jest zapisana w pliku .apk

Po pobraniu gry na telefon, należy uruchomić instalator w celu zainstalowania gry w telefonie.

Teraz wystarczy tylko kliknąć na przycisk “Otwórz”, aby cieszyć się graniem. W menu głównym będzie zainstalowana ikona gry, aby w łatwy sposób włączyć grę, lub ją po prostu odinstalować.